Poděkování

Mám dvě aktivně sportující děti, ve věku 15 a 17 let, hokej a atletika. Vzhledem k náročným tréninkům, častým zápasům a závodům jsme nutně potřebovali kompenzační cviky, které by zátěž vyrovnaly. V paní Zuzce jsme našli profíka s lidským a laskavým přístupem, dobrými znalostmi a praxí. Chodíme na pravidelné konzultace a nejednou už nás zachránila před důležitými sportovními okamžiky.

Iva Holubová

Já ji říkám Beskydská čarodějka. Připadá mi, že už jen její slova léčí. Má pochopení pro duši sportovce a arzenál cviků ke kompenzaci našich neduhů. Když jsem si podvrtnul kotník před důležitým závodem, o týden později jsem stál na startu jen díky Zuzce. Patří ji obrovský dík za to, jak mě provází mým sportovním životem.

Radek Chrobák

„Při procházení prvním IVF cyklem jsem chtěla zkusit vše, co se dá, aby to mělo šťastný konec. Před vkladem našeho jediného embrya jsem neváhala využít služeb zaměřených na gynekologickou fyzioterapii u paní Macečkové, které by mohly uhnízdění podpořit. Povedlo se. Nyní již docházíme pravidelně na posouzení motorického vývoje naší vymodlené dcery. Zkrátka perfektní komplexnost nabízených služeb.“

Radka Kociánová

Klubové spolupráce
Individuální sportovci
Daniel Švach

kulturistika

Honza Zemaník

skyrunning

Jakub Rusina

Boston Jr. Rangers

Jana Krušinová

sportovní reprezentace taekwon-do

Katarína Dudová

slovenská volejbalová reprezentace žen

Kristýna Skupieňová

extrémní triatlon

Libor Uher

Horolezec

Marek Causidis

skyrunning

Petr Žákovský

skyrunning

Radek Chrobák

skyrunning

Roman Matula

extrémní rybolov sumců

Tomáš Ostrák

fotbal, 1. FC Köln

Tomáš Satinský

Spartan Race Elite

Tomáš Široký

česká volejbalová reprezentace muži

Veronika Závodná Strušková

česká volejbalová reprezentace žen